Z życia przedszkola

Turniej ekologiczny

W dniu 25.11.2013r. dzieci z oddziału IV brały udział Turnieju Wiedzy o Przyrodzie dla Przedszkolaków pod tytułem: „Cztery pory roku w przyrodzie”.

Turniej dla 20-tu przedszkoli, był zorganizowany w Szkole Podstawowej w Cedzynie. Dzieci uczestniczyły w konkursach słownych: zgaduj-zgadula i ekologiczne koło fortuny; konkursy graficzne: wykonanie plakatu WIOSNA , bałwanka z butelki z solą oraz dżdżownicy z kasztanów; konkursy ruchowe: wyścig taczką z balonem.

Do zabawy grał Didżej i bawił się z dziećmi. Dzieci otrzymały smaczny poczęstunek oraz nagrody. Nasze przedszkole zostało uhonorowane nagrodą w postaci radiomagnetofonu.

Przedszkole Samorządowe nr 25 w Kielcach - Z życia przedszkola - Turniej ekologiczny Przedszkole Samorządowe nr 25 w Kielcach - Z życia przedszkola - Turniej ekologiczny Przedszkole Samorządowe nr 25 w Kielcach - Z życia przedszkola - Turniej ekologiczny