Z życia przedszkola

Dzień dziecka – zawody sportowe

Teatrzyk w wykonaniu rodziców to był początek atrakcji, jakie miały przedszkolaki z okazji swojego święta.

W tym dniu czekała nas jeszcze spartakiada sportowa!

Pełni zapału i ducha sportowej rywalizacji wyszliśmy do ogrodu przedszkolnego, w którym nasze panie przygotowały różnorodne konkurencje sportowe.

Był slalom rzędów z talerzykiem, rzut do celu, konkurencje zręcznościowe, skoki na piłce, oraz wiele innych konkurencji.

W każdej z nich przestrzegaliśmy zasady fair – play, czyli zdrowej, sportowej rywalizacji.

Najwięcej emocji wzbudziła konkurencja przeciągania liny. Było wiele śmiechu i dobrej zabawy.

Wszyscy dobrze się bawili.

W tym dniu nie było przegranych – zwyciężyli wszyscy.

Brawo przedszkolaki!!!